Válaszra vár

madártetem

Anonim Járókelő

Néhány napja ott van egy madártetem a járdán a Szekszárdi utcai volt vasúti híd közelében a Váci úton. Kérem szíveskedjenek az eltávolításról intézkedni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 190

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (Árpád híd) (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Menyasszony utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ömlik a víz a járdára, ha esik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére