Megoldásra vár

Balesetveszélyes elemek játszótéren

Kiálló betonvasak (egy kb 1 méteres és egy kb 20 cm-es) a Kanizsai utca oldali kerítés mellett a kaputól jobbra.
Fát szegélyező, veszélyesen kiálló, hegyes, éles fémlemez a Hamzsabégi sétány felőli oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 39

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 16., csütörtök 15:27
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére