Megoldott

Szemét a planténerben

VII kerület Dembinszky utca 6 előtti planténert sajnos valaki szemetesnek nézte.
Kérnék a terület megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemét a planterben"-ról "Szemét a planténerben"-ra.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00101723

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00101723 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fél ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére