Válaszra vár

Lekopott kerékpársáv az Orczy térnél

Lekopott a Kőbányai út Orczy tér előtti szakaszánál felfestett, a Baross utcai továbbhaladást segítő kerékpársáv. Ez így nagyon rontja a 2 sávon érkező autóforgalomba lehajtás komfortszintjét.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 19

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére