Megoldott

Nem visszafestett kerékpársáv a Blahán

A Blaha felújítása során nem festették vissza a Rákóczi úton átvezető kerékpársávokat. A forgalmi sávokat igen. Ez így eléggé csökkenti a kerékpározás komfortját.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákóczi út 46

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útkereszteződés nem jól látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Galgahévíz utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére