Válaszra vár

autógumi

Anonim Járókelő

Egy illegális közterület foglalási autógumi a Böszörményi út 4. előtt.. Ez legalább nincs leláncolva, könnyebb lesz beszedni. Köszi!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott hűtő maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis kerék a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Ugocsa utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére