Megoldásra vár

Nyárfák

Tisztelt Cím!

Az utca elején nagyon sok a nyárfa. Ebben az időszakban, amikor röpködnek a "fehér izék" borzalmas állapotok vannak miattuk. Allergiás az egész családom rájuk. Legalább egy fát vágjanak ki és ültessenek helyette másikat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Balázs u. 57

Hozzászólások

  • Fahidi Patricia hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az illetékesek válaszát! Az a baj, hogy még mindig ott vannak a "vatták" összetömörülve. Az ott lakók nem takarítják el egyáltalán. Lehet kérni, hogy akkor szólítsák fel az ott lakókat, hogy...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 'vattázó' nyárfák néhány hétig valóban kellemetlenséget okoznak, mivel
    termésüket hordja a szél, s a szokásosnál többet kell takarítani, de
    jótékony hatásuk az év folyamán mind
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretnénk megjegyezni, hogy mi egyáltalán nem értünk egyet a kéréssel, de a szerepünkből emiatt a bejelentés miatt nem léphetünk ki.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hirundo Rustica bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére