Válaszra vár

Lekopott felfestés

Anonim Járókelő

Pestszentimrén a Nagykőrösi úton a Paula utcánál a gyalogátkelőhely felfestése eléggé le van kopva.
Kérem fessék újra. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagykőrösi út 90

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által megjelölt helyszínen lévő gyalogos-átkelőhely burkolati jele az idei évi fenntartási programunkban szerepel. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BU
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére