Megoldatlan

Fekvőrendőr telepítése

FRISSÍTÉS: 2022.05.23.
Zuglói Zrt válasza:
"Társaságunk a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
beruházásában történő korlátozott sebességű övezet kialakítását végzi az Öv
u. – Telepes u. – Miskolci u. – Erzsébet királyné útja által határolt
területen.

A határoló utcákban nem épülnek forgalomcsillapító elemek.

Budapest közigazgatási határain belül a főváros közúthálózatát érintő
forgalomtechnikai feladatokat a Budapest Közút Zrt. látja el, így igényét
továbbítottuk a feladatellátó felé."
----------------------
Tisztelt Cím!
Az elmúlt hetekben több fekvőrendőrt telepítettek be a Czobor utca Miskolci és Öv utca közötti szakaszára. Szeretnék érdeklődni, hogy tervezik-e fekvőrendőrök telepítését a Miskolci utca Czobor és Ilosvai Selymes utca közötti szakaszára is?
Ezen szakaszon óvoda van, egy lámpa nélküli gyalogosátkelővel.
Az eddigi tapasztalatok szerint legtöbb esetben az autósok nem állnak meg a zebránál, hogy átengedjék a gyalogosokat, sőt sok esetben még nem is tartják az 50 km/órás sebességet!
Ha nincs tervezés alatt, akkor hogyan, milyen formában lehetne igényelni, engedélyeztetni?
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 86

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 101692 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Egy város úthálózata alapvetően kétféle utcából áll: A mellékutcák jellemzően az ottani ingatlanok megközelítését szolgálják, átmenő
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím! Az elmúlt hetekben több fekvőrendőrt telepítettek be a Czobor utca Miskolci és Öv utca közötti szakaszára. Szeretnék érdeklődni, hogy tervezik-e fekvőrendőrök telepítését a Miskolci utca Czobor és Ilosvai Selymes utca közötti szakaszára is? Ezen szakaszon óvoda van, egy lámpa nélküli gyalogosátkelő...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az
    önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok
    lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján lá
    ...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Molnár Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére