Megoldásra vár

Szabálytalan parkolók

FRISSÍTÉS: 2022.06.16.
FÖRI válasza szerint a terület a IX. kerületi rendészethez tartozik.

Járókelői megjegyzés: bejelentő nem a parkolás jogszerűségét vitatja, hanem a kerékpárútra belógó parkolókat kéri szankcionálni.

----------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.05.25.

IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza:
A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik.

------

Sajnos ebben a (gyakran füves részre is átterjedő) parkolóban gyakran okoz problémát az itt megállóknak a helyes parkolás, rendszeres a belógás a kerékpárútra.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Máriássy u. 2

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/2236-6/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapes
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.05.25. IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza: A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik. ------ Sajnos ebben a (gyakran füves részre is átterjedő) parkolóban gyakran okoz problémát az itt megállóknak a helyes parkolás, rendszeres a belógás a kerékpárútra."-ról "FRISSÍTÉS...

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Várunk...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos ebben a (gyakran füves részre is átterjedő) parkolóban gyakran okoz problémát az itt megállóknak a helyes parkolás, rendszeres a belógás a kerékpárútra."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.25. IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza: A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik. ------ Sajnos...

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/2236-2/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapes
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére