Megoldásra vár

Belógó növényzet

Kérjük a növényzet (szükséges mértékben való) visszavágását, mert az amúgy is szűk kerékpárutat még jobban leszűkíti.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 9

Hozzászólások

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKM FŐKERT Kertészeti Divízió!
    Köszönjük, várjuk a júniusit
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Szerémi úton Társaságunk évente két alkalommal végez sövénynyírást. Az első alkalom júniusra van ütemezve.
    A munkálat elvégzéséig kérj...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére