Megoldott

Graffiti a buszmegállóban Budaörsi - Gazdagréti

Graffiti a BKK buszmegálló üvegfalán a Budaörsi út - Gazdagréti út sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Buszmegálló újra graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Budapest Budafoki út 91-93. IP West Irodaház, C. épület földszint (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Telefirkált várók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére