Megoldásra vár

Elvarázsolt játszótér ivókút

Az Elvarázsolt játszótéren volt egy ivókút. A pótlásáról szeretnék információt kérni, illetve szeretném jelezni, hogy egy gyereket nem állít meg egy piros-fehér csíkos szalag egy játszótéren attól, hogy a "munkaterületre" bemenjen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős köz 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 8., szerda 11:45
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére