Megoldott

Helyreállításra várva

Kb. egy hónapja lett felbontva az út közműjavítás miatt. Azóta nem sikerült ezt a kb. 2 négyzetmétert leaszfaltozni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 133

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva, köszönjük!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi Vízmű alvállalkozó végezte a munkát. Süllyedni már nem fog :-)
    Ha beljebb mész a jádán a vízmérő akna szétfagyott betonjából kiálló vasak is megérnek egy misét. Egyébként ehhez a fogyasztási...
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2487/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk nem végez közművel kapcsolato
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kazánház utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére