Megoldott

Besüllyedt fedél

Besüllyedt a fedél egyik oldala. Telekomos.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábeles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére