Megoldásra vár

Besüllyedt az úttest

FRISSÍTÉS 2022.05.26.

Fővárosi Vízművek válasza: "útburkolat-süllyedést nem az ivóvízhálózat esetleges meghibásodása okozza. Ennek megfelelően társaságunknak sajnos nem áll módjában a süllyedést megszüntetni."

----

Egy kör alakban besüllyedt az úttest a vizes fedél körül a zebrán. Olyan, mintha hamarosan beszakadna.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elnézést, ee a gyalogos forgalom is forgalom, és ez a zebra közepén van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Timár László hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebra újrafestése is megérne egy bejelentést, mivel alig látszik már, és (ha jól látom) tábla sem jelöli az autósoknak, így ha a jelzőlámpa éppen nincs üzemben, kész életveszély átjutni a túloldalr...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelölgették. Remélhetőleg hamarosan javítják.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy kör alakban besüllyedt az úttest a vizes fedél körül a zebrán. Olyan, mintha hamarosan beszakadna."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26. Fővárosi Vízművek válasza: "útburkolat-süllyedést nem az ivóvízhálózat esetleges meghibásodása okozza. Ennek megfelelően társaságunknak sajnos nem áll módjában a süllyedést me...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 101638 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére