Megoldott

Betört ablak az utcán

Anonim Járókelő

Egy telefonfülke megrongálása után maradt szemét van szanaszét az utcán. Ferenc körút közepén, 31 szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 31

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fülke üvegét pótoltuk, a törmeléket eltávolítottuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kaki fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Könyves K körút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére