Válaszra vár

El nem szállított zöldhulladék

Anonim Járókelő

Egy hete az elmű munkatársai fákat gallyaztak a 22.ker XVI és XIV utca sarkán, és azóta nem szállították el a keletkezett zöldhulladékot. Azóta ott rohad.
Szeretnék erre egy azonnali megoldást.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XIV. u. 30b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Döglött patkány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kapisztrán utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére