Megoldásra vár

Fedlap

Kiáll a fedlap a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/19138-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101608

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lehel tér M (kelet) (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére