Megoldatlan

Életveszélyes tűzcsap

Anonim Járókelő

Az Ecseri úti kerékpáros járda kellős közepén van ez a tűzcsap a benzinkútnál. Veszélyes az átkelés, főként ha mindkét irányból közlekednek és még gyalogos is használja. Megoldást kellene találni a tűzcsap áthelyezésére.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    OFF, de elég irritáló, ahogy az "életveszélyes" szóval dobálóznak egyesek. Aztán csodálkozunk, hogy senki nem veszi komolyan az elinflálódott szót egy valóban veszélyes esetben.

    Attól még az az útsza...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést továbbítottam a Fővárosi Vízműveknek. Üdv, admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1016)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A megkeres...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett hiba a X. kerületben közigazgatási területén van, az Üllői úton, melynek üzemeltetője a BKK-KÖZÚT Zrt.

    Tisztelettel:
    Godóné
    ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére