Válaszra vár

Kereszttörés

Két Margit hídi koronáról vandálok eltörték a keresztet, kérem szíveskedjenek pótolni őket valamint találni a vandálokat és szigorú megbüntetni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra eltörték 2 db keresztet
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Viktor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz vizelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkolásgátló vas kifordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácska utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére