Válaszra vár

Graffiti Újbuda-központ "A" kijárat

FRISSÍTÉS 2022.05.24.:
Az aluljáróban lévő graffitik eltávolítása a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. (FKF Köztisztasági Divízió, Köztisztasági Igazgatóság) feladatkörébe tartozik.

Üdvözlettel:

Budapest Közút Zrt.

-------------------------

Graffiti Újbuda-központ "A" kijárat falán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffiti Újbuda-központ "A" kijárat falán."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.24.: Az aluljáróban lévő graffitik eltávolítása a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. (FKF Köztisztasági Divízió, Köztisztasági Igazgatóság) feladatkörébe tartozik. Üdvözlettel: Budapest Közút Zrt. ------------------------- Graffit...

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 101585 számú bejelentésben szereplő Budapest XI. kerület Bocskai út - Fehérvári úti gyalogos aluljáróval kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Az aluljáróban lévő graffiti...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére