Megoldott

Plakát a villanyoszlopon Budaörsi - Sasadi

Már megint egy kis vakond előadás plakát, ezúttal egy villanyoszlopon a Budaörsi út 117. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 117

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a plakát eltávolítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társas...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló kábelcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, firkás villanyoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány tér M+H (Bem rakpart) (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére