Válaszra vár

Lógó kábel a Sümegvár közben

Lógó kábel a Sümegvár köz 2. előtt. Lehet, hogy a Vodafone-é.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sümegvár köz 2

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú, TV kábel tartóval együtt feltekerve az oszlop tövébe.
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére