Megoldott

Láthatóságot akadályozó ideiglenes terelőtábla

FRISSÍTÉS 2022.05.17.
Budapest Közút válasza:
Az új átkelőhely beruházója az Újbuda Önkormányzata volt. Annak a feltétele, hogy Részvénytársaságunk illetékes legyen a munkaterületen az, hogy a Kormányhivatal által kiadott határozatban foglaltak maradék nélkül teljesüljenek. Ezek között szerepel az ideiglenes forgalomtechnikai eszközök elszállítása.
Jelen levelünkkel egyidőben felkértük az önkormányzatot a szükséges intézkedések megtételére.

---
Sasadi út - Háromszék utca láthatóságot akadályozó ideiglenes terelőtábla - életveszélyes

A Sasadi út-Háromszék utcai kereszteződésnél kialakított új pozitív buszöböl utáni parkolóhelyek végében ideiglenesen kihelyezett terelőtábla életveszélyes. A (Sashegy felől) a Háromszék utcán érkezők számára teljesen takarja a kilátást, nem lehet látni, hogy mi érkezik lentről a Sasadi útról. (Mondjuk az ott parkolóktól se feltétlenül, de azon nem lehet segíteni.)
A tábla kihelyezése óta mind autóval, mind biciklivel életveszélyes lett a kihajtás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 89

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 8., szerda 12:46
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Sasadi út - Háromszék utca láthatóságot akadályozó ideiglenes terelőtábla - életveszélyes A Sasadi út-Háromszék utcai kereszteződésnél kialakított új pozitív buszöböl utáni parkolóhelyek végében ideiglenesen kihelyezett terelőtábla életveszélyes. A (Sashegy felől) a Háromszék utcán érkezők számára teljese...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sasadi út-Háromszék utcai kereszteződésnél kialakított új pozitív buszöböl utáni parkolóhelyek végében ideiglenesen kihelyezett terelőtábla életveszélyes. A (Sashegy felől) a Háromszék utcán érkezők számára teljesen takarja a kilátást, nem lehet látni hogy mi érkezik lentről a Sasadi útról. (Mondjuk az ott ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Sasadi út - Háromszék utca láthatóságot akadályozó ideiglenes terelőtábla - életveszélyes"-ról "Láthatóságot akadályozó ideiglenes terelőtábla"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az új átkelőhely beruházója az Újbuda Önkormányzata volt. Annak a feltétele, hogy Részvénytársaságunk illetékes legyen a munkaterületen az, hogy a Kormány
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bartók-Nagy János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Prielle Kornélia utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elrontott parkoló jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gombocz Zoltán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Falon parkolás megszüntetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca 20. (bejárat a Budafoki út felől) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére