Válaszra vár

autógumi az oszlopon

Anonim Járókelő

Dolgos utca 11.
Lomis fogva
Járókelő jelentve

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dolgos utca 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a lomtalanítás után 1 héttel is itt van.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vegyszerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Agárdi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék Thomán sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére