Megoldott

Kopott, nehezen látható gyalogosátkelők

Az Árpád út és a Laborfalvi Róza utca sarkán található két gyalogosátkelő már nagyon kopott, illetve alig észrevehető, így balesetveszélyes, életveszélyes a gyalogosok számára, kifejezetten a Laborfalvi Róza utcai zebrán, ahol még lámpa sincs.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 138

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján a problémát egy éven belül megoldották.
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük.

    A teljes csomópont burkolati jeleinek felújítása szerepel ez évi burkolatjel fenntartási programunkban.

    A kivitelezés megvalósításáig szíves türelmét kér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Törölt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Lukács Máté törölte az ügyet.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás:
    A képen vettem észre, hogy van lámpa a L.R. utcánál lévő átkelőnél.
  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöld jelzés nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedési jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére