Megoldott

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Vizmű!

Tűzcsap jelzőtábla hiányzik, kérem pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kazánház u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 101561 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, Budapest XXI.,
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére