Válaszra vár

Szemetes utasváró

Tisztelt Járókelők egy ideje már össze van firkálva illetve telehordják a szeméttel a busz megálló ban lévő utas várót Pesterzsébet Ady Endre tér busz végállomáson lévő utas várót legyenek szívesek fel újítani illetve egy nagy fertőtlenítést el végezni

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre tér

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/19087-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101557

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a Fő
    ...
  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    RCT 316

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Felesleges kapaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére