Megoldatlan

Üres fahely

Anonim Járókelő

A Váci úton az MKB Bankkal szemben van két üres fahely. Kérjük beültetésüket. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-városkapu M (Váci út)

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    közművezeték miatt nem fásítható
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Váci út ezen részén jelentős mennyiségű közművezeték húzódik a talajban, így a bejelentett fahelyekre fák nem telepíthetők.
    Tisztelettel...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfu

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére