Megoldott

Elkóborolt szemetes

VII kerület Damjanich utca Bajza utca sarkán a zöldsávban van egy régi közterületi szemetes.
Kérnék elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 24

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00101542

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00101542 azonosítószámú, Bajza utca Damjanich utca
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott akvárium

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas a szemetes alja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútorlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére