Megoldásra vár

Szemetes villamospálya

Anonim Járókelő

A megálló utáni részen sok szemét van a pályán.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019181-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101535

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válasz...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásos szeméttenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes 24- villamos megáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vajda Péter utca (Villám utca) (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére