Megoldásra vár

Rendszám nélküli törött autó

Rendszám nélküli törött autó áll egy ideje itt.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Varjú Kálmán u. 54

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. május 14-én érkezett 101506. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elfelejtett? Autó a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Régóta mozdulatlan szgk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére