Válaszra vár

hibás utcanévtábla

Anonim Járókelő

Rossz helyesírással készült az utcanévtábla, helyesen Lídia.
A térkép is jól írja.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Lídia u. 14a

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácska utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére