Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

Graffiti

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Eltávolították a graffitiket.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a graffitiket.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem helyén való szöveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest Móricz Zsigmond Körtér, Gomba 3. cikkely (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére