Válaszra vár

Méretes kupac végtermék

Anonim Járókelő

A Pagony utca 2 melletti lépcső alján található az alábbi szép nagy légycsapda. Az arányokat mutatja a mellette lévő sörösdoboz. Ekkora adag már tuti szerencsét hoz, de azért hordoz némi közegésségügyi kockázatot is a dolog. Kérem előzzék meg a természetet és takarítsanak fel!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 1c

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi köz (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Városkúti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott hűtő maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére