Megoldott

Leszakadt jelzőtáblák

Anonim Járókelő

Tisztelt Vízmű!

Soroksári úton jelzett helyen a jelzőtáblák leszakadtak. Csak egy korábbi Google képet tudok csatolni, de már azon is látszik.

22 Soroksári út
https://maps.app.goo.gl/1yVjsxPJotAiiH9w9

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 22

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 101495 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, Budapest IX., S
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére