Válaszra vár

Ronda oszlopok

Nagyon rondák ezek a rozsdás oszlopok itt a fűben. Jó lenne lefesteni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 72

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére