Válaszra vár

Graffitis

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.19.
Újbuda Önkormányzatának válasza:
a bejelentésben szereplő tárgy tisztántartásáért a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. a felelős,akinek a bejelentés megküldésre került.

----

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 2

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.19. Újbuda Önkormányzatának válasza: a bejelentésben szereplő tárgy tisztántartásáért a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. a felelős,akinek a bejelentés megküldésre került. ---- Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 18., szerda 17:32
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    1-2 növény is kerülhetne bele.

    Most láthatólag sok a gyom.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffiti a lépcső mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére