Válaszra vár

Kaszálás

Igazi medyeri munka

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 50a

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kreutzer Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes elemek játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyíras hianya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szlanka Domonkos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ibrahim utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére