Megoldásra vár

Kiégett vészkijárat lámpa

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a lámpát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 6-13

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    A jelzett kijáratmutató lámpatest meghibásodott, a lámpatest javítását beütemeztük.

    Kérjük és köszönjük türelmét, megértését.

    Üdvözlettel:

    Budapest Köz...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére