Válaszra vár

A probléma látható

Anonim Járókelő

Probléma látható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 6

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a kukán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Ütköző bak körüli virágláda graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére