Megoldásra vár

Elferdült tábla

Tisztelt Budapest Közút!

A III. kerületben a Szentendrei úton a Bogdáni út kereszteződése után elferdült a KRESZ-táblákat tartó oszlop. Kérem, szíveskedjenek megjavítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 36/a

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, rongált jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla, ferde kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére