Válaszra vár

A növényektől túl keskennyé vált járda

A Jászóvár utcában a házak előtti növényzet túlságosan rálóg a járdára és így túl keskeny lett. Két ember már nem fér el és muszáj lelépni az úttestre.

A Jászóvár u. 10-nél az egyik telken kiszáradt fa is van, amit ki kellene vágni, mert rengeteg ág hullik a járdára szeles időben. Csak idő kérdése, hogy kidőljön.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Jászóvár u. 10

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazírtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halottnak tűnő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére