Megoldásra vár

Korlát sérült - Józsefhegyi lépcső és Kavics utca

1025 Budapest Józsefhegyi lépcső melletti korlát több oszlopáról hiányzik a fedlap.
Így a befolyó csapadék el fogja rozsdásítani belülről az egyébkét jó állapotú korlátot. A szerkezetben összegyűlő víz pedig megfagyva eldeformálhatja az oszlopokat.
Kb. 10 oszlop lehet érintett, nem csak a Józsefhelyi lépcső mentén, hanem a Kavics utcai szakaszon is. Érdemes lenne azelőtt megjavítani, mielőtt az egyébként jó állapotú korlát tönkre megy.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Józsefhegyi lépcső 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kelemen László utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alsó Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére