Megoldásra vár

Javítást igénylő lámpa

Dózsa György út és a Benczúr utca sarkán lévő kereszteződésben a képen látható lámpa piros színe nem ég, illetve a oszlopon az ajtó hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 84b

Hozzászólások

  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kókány sufnituning megvan már, de a piros még fekete:D
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Dózsa György út - Benczúr utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Eltünt közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1065 Budapest, Podmaniczky u. Hungary Bahirdar Airport Road, Ethiopia (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére