Válaszra vár

Beszakadt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.27
A Magyar Telekom válasza:

,,Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap."

----

XIII.Bessenyei utca 22 elött ismeretlen közmű fedél beszakadt. Kérem cserélni. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bessenyei u. 22

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII.Bessenyei utca 22 elött ismeretlen közmű fedél beszakadt. Kérem cserélni. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.27 A Magyar Telekom válasza: ,,Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." ---- XIII.Bessenyei utca 22 elött ismeretlen közmű fedél beszakadt. Kérem cserélni. Köszönöm"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    On Wed 2022
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00101458" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4095531] azonosítószám...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sercegés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére