Válaszra vár

Megrongált és szemetes rakéta park

FRISSÍTÉS 2022.05.17.
A Csepeli Városgazda válasza:
FŐKERT az illetékes.

---

A Rakéta park teljes területére ráférne egy alapos takarítás. A gumi borítást több játékon megrongálták és szétdobálták. Ráadásul fel kellene söpörni mert minden teli van kis kavicsokkal. Kérem értesítsék az illetékest! Köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 213

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rakéta park teljes területére ráférne egy alapos takarítás. A gumi borítást több játékon megrongálták és szétdobálták. Ráadásul fel kellene söpörni mert minden teli van kis kavicsokkal. Kérem értesítsék az illetékest! Köszönöm a segítséget!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.17. A Csepeli Városgazda válasza: FŐKERT ...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2463/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület karbantartása nem Társa
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére