Válaszra vár

levágott fa járdán

FRISSÍTÉS 2022.05.26.
FŐKERT válasza:a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

sok gaz fa járdán

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Királyhágó u. 5b

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Szemét"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés nevét "le vágot fa járdán"-ról "levágott fa járdán"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "sok gaz fa járdán"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26. FŐKERT válasza:a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---- sok gaz fa járdán"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Princz László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott hűtő maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis kerék a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Ugocsa utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére