Válaszra vár

Körúti nyilvános WC megőrzése

FRISSÍTÉS 2022.05.16.
Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Főosztály válasza:

"Tisztelt Járókelő Csapat!

A közterület Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában van, kéjük a
megkeresést feléjük legyenek kedvesek továbbítani."

---

Tudom, hogy ma már nem korszerű egy alaksorban elhelyezett WC, nehezen megközelíthető. Ugyanakkor egyetlen ilyet azért az eredeti állapotában mégis érdemes lenne megmenteni szerintem a Nagykörúton. Itt még a “világító födém” is viszonylag jó állapotban megmaradt, nem szabadna veszni hagyni és legalább ezzel az egy illemhellyel bővülhetne a környék. Majdnem múzeum jelleggel, bemutatva a korabeli időket. A korábbiak a körúton szinte mind magánkézbe kerültek, betemetésre kerültek, így ez az egy maradhatna meg eredeti állapotában.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A terület, melyen a szóban forgó illemhely található, valóban a Fővárosi Önkormányzat tulajdona, de maga az illemhely a Fővárosi Csatornázási Művek tulajdona.
    Ennek megfelelően
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 54214 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "Tudom, hogy ma már nem korszerű egy alaksorban elhelyezett WC, nehezen megközelíthető. Ugyanakkor egyetlen ilyet azért az eredeti állapotában mégis érdemes lenne megmenteni szerintem a Nagykörúton. Itt még a “világító födém” is viszonylag jó állapotban megmaradt, nem szabadna veszni hagyni és legalább ezzel az egy il...

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A közterület Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában van, kéjük a
    megkeresést feléjük legyenek kedvesek továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Teré...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti fasor 12. (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére